NORTON 360 DELUXE 5 KULLANICI 1 YIL (50 GB BULUT DEPOLAMA İÇERİR)

1 - 2 of 2
Ön çıkan
Ürün orjinal paketindedir.
Kod gönderılecektir.


Norton Internet Security nin Özellikleri
Her Zaman Güncel Ürün Sürümü: Norton, yıl boyu önemli ürün ve özellik güncellemelerini size otomatik olarak gönderir. En son sürüm, herhangi bir işlem yapmanıza gerek olmadan yüklenir.

Tehdit Kaldırma Katmanı: Daha az gelişmiş ürünlerin sıklıkla gözden kaçırdığı kaldırılması zor olan tehditleri hedefler ve ortadan kaldırır.

Bir web sitesinin itibarını gözden geçirir ve size kişisel bilgilerinizi girmenin güvenli olup olmadığını bildirir, böylece bu bilgilerinizin sibersuçlular tarafından çalınmayacağı konusunda güvenli olabilirsiniz.

Emülatör, dosyanın kullanıcının aygıtında çalıştırılmasına izin vermeden önce, bilinmeyen ve şüpheli dosyaları yalıtılmış ve korumalı sanal bir ortamda çalıştırarak analiz eder.

Açıklardan Yararlanma Girişimi Koruması - Windows uygulamalarında veya işletim sisteminin kendisinde bulunan keşfedilmemiş ve kapatılmamış açıklardan (veya güvenlik açıklarından) yararlanmaya çalışan "sıfır gün" saldırıları adı verilen saldırılara karşı Windows aygıtlarınızı korur.

Ağ Savunma Katmanı Koruması, çevrimiçi tehditleri bilgisayarınıza ulaşmadan durdurur.

Yoğun kaynak kullanımı gerektiren görevleri, bilgisayarınızı kullanmadığınızda gerçekleştirilecek şekilde zamanlar.

Akıllı Norton Insight teknolojisi, daha hızlı, daha az ve daha kısa taramalar için yalnızca risk altındaki dosyaları hedef alır.

Norton Koruma Sistemi, tehditleri diğer teknolojilere göre daha hızlı ve kesin biçimde tespit ederek ortadan kaldırmak amacıyla, patentli birden fazla koruma katmanı sağlar.

Norton Sistem Sicili bilgisayarınızın en iyi performansla çalışmasını sağlamak için dosya ve uygulamaların bilgisayarınızın performansını nasıl etkilediğini gösterir.

Akıllı çift yönlü güvenlik duvarı, sizden sürekli güvenlikle ilgili kararlar vermenizi istemeden, sibersuçluların bilgisayarınıza saldırmasına ve kişisel bilgilerinizi çalmasına engel olur.

Ebeveyn denetimleri Yönetimi, Norton Internet Security aracılığıyla Norton Family hizmetine erişmenize olanak tanır.

Etkileşimsiz Mod, oyunları ve filmleri kesintiye uğratmamak veya yavaşlatmamak için uyarıları ve güncellemeleri askıya alır.

Norton İndirme Bilgi Merkezi 2.0, indirdiğiniz dosya veya uygulamayı bilgisayarınıza yüklemeden ve çalıştırmadan önce tehlikeli olup olmadığını belirlemenize yardımcı olur.

File Insight bilgisayarınızdaki dosyalar hakkında, dosyaların kaynağını (web sitesinin URL si) ve güvenilir olup olmadığını içeren ayrıntılı bilgiler sunar.

E-posta ve anlık iletilerinizi şüpheli bağlantılara, eklere ve siber suçluların kimliğinizi ve zorluklarla kazandığınız paranızı çalmak için kullandığı diğer sahtekarlıklara karşı tarar.

Güvenlik Açığı Koruması, işletim sisteminizde, uygulamalarınızda, tarayıcılarınızda ve tarayıcı eklentilerinde bulunan güvenlik açıklarına karşı önlemler alarak tehditlerin sisteminize sızmasına engel olur.

SONAR Davranışsal Koruma yeni saldırıları, yasadışı yazılımları ve diğer tehditleri hızla tespit etmek üzere bilgisayarınızda şüpheli davranışlar olup olmadığını izler.

Bilgisayarınıza virüs bulaşması durumunda, geri dönüp çalışmaya devam etmenizi sağlayacak acil durum DVD/USB si oluşturmak için Norton Bootable Recovery Tool. Bilgisayarınız düzgün çalışamayacak, hatta başlatılamayacak kadar kötü etkilenmiş olsa dahi bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

Aylık Rapor, geçen ayda Norton un sizi ve PC nizi korumak için ne yaptığını gösterir.

Antispam, büyük işletmelerin, istenmeyen, tehlikeli e-postaları engellemek için güvendiği teknolojinin aynısını kullanır.

Başlangıç Yöneticisi, bilgisayarınızın başlatılma süresini azaltmaya yardımcı olur.

Kimlik Avını Önleme Teknolojisi paranızı, parolalarınızı ve kimliğinizi çalmak için kurulmuş web sitelerini engeller.

Güç Tasarrufu Ayarları, bilgisayarınız fişe takılana kadar kritik olmayan işlemleri askıya alarak dizüstü bilgisayarınızın pil ömrünü en üst düzeye çıkarır.
Yayinlama : Ocak 21, 2021 - Duzenleme: Ocak 21, 2021 - Modified 2 years ago

İlan Öznitellikleri

Konum

Turkey
Konya
Cihanbeyli
Get directions

 

İlanı verenle iletişime geç


  Yorumlar

  Henüz Bir Yorum Yapılmamış
  100.00 ₺
  Ön çıkan
  City: Cihanbeyli, Konya
  Göründü: 139
  ID #35
  Üyelik Tarihi Ekim 26, 2016
  Kurum
  Print listing
  SaticiAlici.com
  bilgileri test test
  Ülke Turkey
  Bölge Konya
  Adres Cihanbeyli
  Tip Özel
  NORTON 360 DELUXE 5 KULLANICI 1 YIL (50 GB BULUT DEPOLAMA İÇERİR) - 1/2
  NORTON 360 DELUXE 5 KULLANICI 1 YIL (50 GB BULUT DEPOLAMA İÇERİR) - 2/2
  NORTON 360 DELUXE 5 KULLANICI 1 YIL (50 GB BULUT DEPOLAMA İÇERİR)
  Ürün orjinal paketindedir. Kod gönderılecektir. Norton Internet Security nin Özellikleri Her Zaman Güncel Ürün Sürümü: Norton, yıl boyu önemli ürün ve özellik güncellemelerini size otomatik olarak gönderir. En son sürüm, herhangi bir işlem yapmanıza gerek olmadan yüklenir. Tehdit Kaldırma Katmanı: D...
  100.00 ₺