Sık Sorulan Sorular

Üyelik Mecburimi

Tabiki hayır ama ilanlarınız hızlı bir şekilde kontrol etmekten, düzenlemekten, silmekten mahrum kalırsınız. Üye olmanız durumunda ilanlarınızı onaylamak mecburiyetinde değilsiniz butun ilanlarınız kontrol panelinizden kontrol edebilirsiniz.

İlan Yayınlamak Ücretsizmi?

Evet, İlan yayınlamak ücretsizdir

Nasil Ücretsiz İlan Yayınlayabilirim?

Ana sayfaya gidin ve sitenin sağ üst tarafında bulunan 'ILANINI ÜCRETSIZ YAYINLA' tıklayın.

Açılan sayfadaki formu doldurun yıldızlı alanlar(*) mecburidir, diğer alanlar isteğe bağlıdır yönetim olarak isteğe bağlı alanlarıda doldurmanızı tavsiye ederiz.

Kategori seçiminizi iyi yapmanızı tavsiye ediyoruz, satın alacak kişi/ler kategorilerden arama yaptığını unutmamamız gerek.

Başlık seçiminizi iyi yapın ürününüzü en iyi şekilde tarif etmelisiniz aksi taktirde alıcı/lar aradığı urunu bulamayacaktır ve buda sizin için kayıp demektir.

Açıklama bölümü önemlidir sattığınız ürünü en iyi şekilde anlatmalı kullandığınız zamanı, aldığınız yeri, kullanım alanlarını en iyi şekilde anlatma gayretinde olmalısınız.

Fiyat size uygun piyasa değerine uygun ve kullanılmış ürün ise lütfen dikkat etmelisiniz.

Resim ekleme mecburi değildir. Resim eklerken satacağınız urunun alakalı olmali, sattığınız urun ile alakasızsa ilanınız yayınlanmayacaktır.

İlanı verenin adı gerçek adınızı yazmakta mecbur değilsiniz. Boş bırakılmamalıdır.

E-mail mecburi ve ilanınızı yayınlarken verdiğiniz e-mailde ilanınızı onaylamanız gerekir.

 

İlanınızı Satarken Yararlı bilgiler!

*Ard niyetli durumlardan kaçınmak için satıcı ile yüz yüze görüşün veya güvenli ödeme seçeneklerini kullanın.

*Western Union, Moneygram ya da başka anonim servisler üzerinden asla ödeme yapmayın

*Kendi ülkeniz dışından alışveriş yapmayın. Ülke dışından çek kabul etmeyin.

*Bu internet sitesi herhangi bir alışveriş, ödeme, kayıt ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, "müşteri teminatı", "satıcı teminatı" vs. sunmamaktadır.

Neden İlanımı Onaylamak Zorundayım?

İlanınızı onaylama nedeni gereksiz spam kullanıcılardan arınmaktır aksi taktirde spamlarla uğraşmak yerine ilanlarınızı daha hızlı yayınlama gayretinde olacağız. İlanınızı onayladıktan sonra Saticialici.com yönetimi tarafından kontrol edilip kurallara uygun görülürse en kısa zamanda yayınlanacaktır.

İlanımı Nasıl Silebilirim?

İlanınız oluştururken onaylama e-maili gönderildiğinde beraberinde silme ve düzenleme adresleride gönderilecektir. Üye olmanız durumunda ilan onaylanma gerek yoktur!

İlanım Neden Görünmüyor?

İlanı oluşturduğunuzda e-maili doğru yazdığınıza eminmisiniz? eğer eminseniz lütfen unutmayın ilanlar en geç üç(3) gün içinde onaylanmak zorundayız aksi bir durum söz konusu olduğunda yöneticilerimiz sizi bilgilendireceklerdir.

Şifremi Unuttum Ne Yapabilirim?

Eğer şifrenizi unuttuysanız sitenin sağ üst tarafında Giriş tıklayın açılan sayfanın altında ŞİFRENİZİ Mİ UNUTTUNUZ? tıklayarak şifrenizi yeniden edinme sayfasına yönlendireleceksiniz. Yönlendirme sayfasına E-mailinizi yazmanız ve Bana yeni bir şifre gönder tıklamaniz yeterli olacaktır.

Eğer yazdığınız E-mail doğru ve daha önce üye olduğunuz bir e-mail ise şifreniz belirttiğiniz e-mail adresine gönderilmiştir.

Şifrenizin çalındığını düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin.

Saticialici.com Güvenlimidir?

Kesinlikle evet, kullanıcılar ilanlarını yayınlamadan önce bizim kontrollerimizden geçtikten sonra onaylanır! Herhangi yanlış bilgilendirme, yanlış yazım, yabancı bir dil, herhangi bir aldatmaca dahil kontrollerimizden geçecektir. Saticialici.com güvenli SSL şifreleme kullanmaktadır.

Reklam Verenle Nasıl İletişime Geçebilirim.

Daha güvenilir iletişim için ilan yayınlayan kişi kesinlikle e-mail eklemek mecburi kılınmıştır. Hızlı bir şekilde ilan yayıncıyla iletişime geçmek istiyorsanız ilan sayfasının altındaki form ile iletişime geçebilirsiniz.